...

Naprawa
Adblue
Łódź

Czy twoje auto rozpoczęło odliczanie do unieruchomienia? Czy po naprawie systemu adblue nadal system ten sprawia Ci problemy? Jeśli twoja odpowiedz brzmi TAK to dobrze trafiłeś .

Serwis Ecu Power naprawa adblue Łódź  rozwiąże twoje problemy z tym systemem.

Bez względu na to czy zostało Ci 500 czy 1000 km do unieruchomienia auta to wiedz że jeśli zgasisz auto to ilość kilometrów do przejechania może spaść o połowę bądz już auto nie odpali .

Wtedy jeśli chcesz aby auto nie trafiło do mechanika  na dwa tygodnie zadzwoń a serwis Ecu Power naprawa adblue Łódź sprawi że już  pół godziny pózniej będziesz się cieszył dalszą jazdą .

Serwis Ecu Power  rozwiąże Twoje problemy z systemem Adblue w sytuacjach w których inne warsztaty nie były w stanie usunąć usterki również na dojazd .

Jeśli wydaje Ci się że masz do nas za daleko zadzwoń a rozwiążemy twój problem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu ,

Czym właściwie jest ten system Adblue?To nic innego jak mieszanina wody i mocznika która ma za zadanie ograniczyć wydobywające się z rury wydechowej tlenki azotu.

Czy system ten jest na tyle skuteczny aby w realny sposób zadbać o nasze środowisko ?Odpowiem tak: samochodów z systemem adblue porusza się po europejskich drogach 1,5% do tego aby sprawność układu była na przyzwoitym poziomie lambda czyli skład mieszanki paliwowo powietrznej musi być idealny czyli w granicach 1 .Czy tak jest oczywiście że nie gdyż rzadko podróżujemy ze stałą nie zbyt dużą prędkością a powiedział bym że raczej bardzo rzadko albo wcale  . Więc ocenę zostawiam Państwu do subiektywnej oceny .

Czy system adblue ma jakikolwiek wpływ na jednostkę napędową oraz filtr DPF ? NIE system adblue nie zupełnie żadnego wpływu na jednostkę napędową oraz filtr DPF dostosowuje tylko auto do normy misji Euro 6 .

Czy jeśli w związku z wyświetleniem komunikatu o awarii systemu adblue i dodatkowo awarii silnika twój silnik uległ awarii ? Od adblue napewno NIE .

Pamiętaj że Ecu Power naprawa Adblue Łódź rozprawi się z awarią adblue w 30 minut wystarczy że przyjedziesz do nas bądz sprawdzisz na mapce poniżej gdzie obecnie znajdują się nasi technicy a my przyjedziemy w umówione miejsce i naprawimy adblue .

naprawa adblue Łódz
NAPRAWA ADBLUE ŁÓDZ

to nie problem

dpf

egr

adblue

elektronika

osobowe

dostawcze

ciężarowe

Ecu-Power

programoweanie naprawa
zmniejszenie zużycia

rozpoczęło się odliczanie
do unieruchomienia?
dręczy cię nadmierne
zużycie Adblue ?
nie możesz przyjechać zadzwoń
do dwóch godzin
będziemy u ciebie

spis treści

jakie wady posiada system adblue?

 • Bardzo wysokie koszty części zamiennych
 • Zamarzanie płynu w temperaturach poniżej 11 stopni
 • Ciągle rosnące koszty samego Adblue
 • Powracające usterki
 • Wysokie koszty serwisowania
 • Podczas awarii systemu silnik zostanie unieruchomiony

NAPRAWA
ADBLUE
ŁÓDŹ

możliwe metody naprawy systemu adblue
w łodźi

Jak możemy naprawić twój system Adblue w Łodźi?

 • Przede wszystkim posiadamy profesjonalny sprzęt i wiedzę aby zdiagnozować usterkę
 • Po diagnozie usterki masz trzy opcje rozwiązania problemu
 • Po pierwsze po wycenie kosztów naprawiamy system
 • Po drugie istnieje możliwość montażu specjalnego emulatora emulującego system
 • Po trzecie expresowe przeprogramowanie systemu które usuwa usterkę na zawsze

 

jakie są przyczyny awarii Adblue ?

Istnieje kilka przyczyn awarii systemu adblue:

 • Po pierwsze przez złożoność systemu oraz ilość współpracujących części system jest awaryjny sam w sobie
 • Zła jakość czynnika Adblue
 • Brak odpowiedniego serwisowania
 • Błędy przy dolewaniu czynnika ,wiele aut posiada specjalne procedury

Jeśli chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej o naprawie systemu adblue zapraszamy na stronę wikipedii .

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

dostępni technicy w terenie

A może interesuje cię

Naprawa Adblue
Peugeot 508

peugeot 508 2017 R

naprawa Adblue Warszawa
naprawa Adblue Łódz

Biorąc na warsztat Peugeota 508 z silnikiem 2.0 BlueHDI oraz systemem Adblue mierzymy się ze sterownikiem Delphi DCM 6.2 .Sterownik czyta się i programuje dosyć szybko więc kawę przy pracy pijemy dosyć szybko. Nawet  jeśli twoje auto już nie odpala  to w ciągu pół godziny będziesz się cieszył dalej swoim samochodem .

Jeśli posiadasz Peugeota 508 (2014-2018 ) z silnikiem 2.0 BlueHDI to twoje auto posiada 150 KM i 340 Nm momentu obrotowego , zamawiając dodatkowo Chip Tuning Łódź w Ecu Power możesz liczyć na 200 KM i 450 Nm momentu obrotowego czyli bardzo  przyzwoicie ,twoje auto może być prawdziwym pociskiem a uśmiech z twojej twarzy już nigdy nie zniknie .

Zamawiając usługę  programowej naprawy Adblue Łódź w Ecu Power sterownik silnika DCM 6.2 pokonamy w 30 minut .Problem z usterką systemu Adblue nigdy nie wróci .

 

Instrukcja napełniania
adblue

 1. Poziom Adblue należy regularnie sprawdzać a w chwili kiedy pojawi się komunikat na desce rozdzielczej należy przystąpić do uzupełnienia płynu.
 2. System Adblue jest na bieżąco kontrolowany przez sterownik silnika , gdyby pojawiła się usterka zostaniesz o tym poinformowany wtedy zachęcamy do kontaktu z serwisem naprawa Adblue Łódz .
 3. Adblue uzupełniamy różnie , w zależności od stylu jazdy , temperatury  zewnętrznej oraz temperatury roboczej układu zwykle kilka razy między przeglądami .
 4. Uzupełnienia Adblue możemy dokonać na stacji paliw jak również w serwisie naprawa Adblue Łódz .
 5. Gdy chcemy uzupełnić płyn Adblue najczęściej wlew płynu znajduje się obok wlewu paliwa i ma niebieską zakrętkę .Nie jest to jednak normą ,jeśli masz wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami w celu lokalizacji wlewu .
 6. Dolewamy odpowiednią ilość płynu bardzo powoli aby nie powstały pęcherze powietrza.
 7. Należy nie przepełniać zbiorniczka na płyn Adblue .

Jestes z Łodzi ?
czy wiedziałeś

Łódź to jedno z większych miast w Polsce, zlokalizowane w województwie łódzkim. W mieście tym znajduje się wiele ciekawych miejsc, wydarzeń i historii, o których warto wiedzieć. Poniżej przedstawione są niektóre z nich.

 1. Piotrkowska – to najdłuższa ulica handlowa w Europie, zlokalizowana w samym centrum Łodzi. Znajdują się tam liczne sklepy, restauracje i kawiarnie.

 2. Muzeum Kinematografii – to jedno z najważniejszych muzeów filmowych w Europie. Znajduje się w zabytkowym kompleksie fabrycznym Manufaktury i przedstawia historię kinematografii.

 3. Fabryka Sztukmistrzów – to miejsce, gdzie odbywają się przedstawienia artystyczne, wystawy i warsztaty związane z cirque nouveau i nowoczesnym cyrkiem.

 4. Stary Rynek – to zabytkowy plac, na którym znajdują się liczne kamienice, katedra oraz fontanna. Jest to miejsce, gdzie odbywają się liczne wydarzenia kulturalne, w tym koncerty i festiwale.

 5. Woonerf – to unikalna w skali kraju przestrzeń miejska, gdzie dla ruchu kołowego przeznaczona jest tylko połowa drogi. Pozostała część służy pieszym i rowerzystom.

 6. Manufaktura – to kompleks fabryczny z XIX wieku, w którym znajdują się liczne sklepy, restauracje, kino, teatr i muzeum.

 7. Bałucki Rynek – to historyczny plac, na którym w czasach II wojny światowej mieścił się getto łódzkie. Obecnie jest to miejsce spacerów, spotkań towarzyskich i imprez plenerowych.

 8. Park Julianowski – to park miejski z pięknymi alejkami spacerowymi, jeziorem, ogrodem botanicznym oraz planetarium.

Elektryk samochodowy w Łodzi również ma wiele do zaoferowania. W mieście tym znajduje się wiele warsztatów i serwisów, w których można dokonywać naprawy i konserwacji pojazdów z silnikami diesla, w tym naprawę systemu AdBlue, który jest coraz popularniejszy w nowoczesnych samochodach z silnikiem diesla.Zachęcam do skorzystania z usług ECU POWER – naprawa AdBlue Łódź.

0

zadowolonych klientów

5/5
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.