...

Naprawa
Adblue
Skierniewice

Jeśli odwiedziliście Państwo naszą stronę oznacza to że macie Państwo problem z systemem Adblue. Ecu Power naprawa Adblue Skierniewice rozwiąże wasze wszystkie problemy z tym systemem w większości przypadków w 30 minut .

System Adblue posiada dodatkowy zbiornik na czynnik, do którego wlewa się specjalny płyn. .Jednym z głównych użytych w nim składników jest roztwór mocznika Adblue. Płyn ten zapewnia neutralizację tlenków azotu. Po kontakcie z roztworem szkodliwa substancja NOX rozkłada się na składniki bezpieczne dla środowiska. Dzięki temu samochód spełnia międzynarodowe normy środowiskowe (takie jak Euro 4 i Euro 5 Euro 6). Jednak pomimo oczywistych korzyści dla środowiska, układ ten sprawia wiele kłopotów generując dużo usterek. Na ten moment efekt ochrony środowiska jest mizerny gdyż w UE samochodów z tym systemem jest około 1,5% .

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych problemów związanych z eksploatacją auta wyposażonego w system Adblue jest temperatura zamarzania tego płynu. Adblue (mocznik) zamarza przy -12 stopniach! Dlatego zainstalowane jest ogrzewanie zbiornika Adblue oraz rurek systemu, jest ich w sumie około 20 i znajdują się wszędzie: w zbiorniku, w dyszy itp. Awaria przynajmniej jednego z nich prowadzi do zablokowania pracy silnika.


Drugim najczęstszym problemem jest niska jakość oleju napędowego oraz inne usterki. Katalizator i filtr cząstek stałych ulegają awarii, a produkty spalania wyłączają czujniki NOx. Awaria każdego z nich prowadzi również do błędu i zablokowania silnika!

Koszty naprawy są bardzo duże , jednak Ecu Power naprawa Adblue Skierniewice poradzi sobie z tym systemem w 30 mim za ułamek ceny dokonując programowej naprawy .

usuwanie adblue Warszawa

to nie problem

dpf

egr

adblue

elektronika

osobowe

dostawcze

Ecu-Power

programoweanie naprawa
zmniejszenie zużycia

rozpoczęło się odliczanie
do unieruchomienia?
dręczy cię nadmierne
zużycie Adblue ?
potrzebujesz sprawdzonego pliku?

Naprawa Adblue Skierniewice

zasada działania
systemu Adblue

Główne przyczyny awarii, awaria systemu Adblue/SCR

– awaria dyszy wtryskowej
– awaria czujników NOx – awaria
systemu ogrzewania  adblue
– niska jakość paliwa
– niskiej jakości odczynnik
adblue – adblue zamarzanie w niskiej temperaturze

Wiele nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla ma zainstalowany system Adblue. Ten system ma różne nazwy, na przykład w Mercedesie nazywa się „BlueTEC”, w samochodach Peugeot „BlueHDI”, w samochodach VW jest zawarty w Bluemotion i tak dalej. Adblue pomaga zmniejszyć ilość NOx (tlenku azotu) w spalinach pojazdu z silnikiem Diesla. System zazwyczaj składa się z następujących elementów – zbiornik Adblue, układ grzewczy, pompa, dysza rozpylająca odczynnik, czujnik NOx, dodatkowy katalizator, jednostka sterująca układu Adblue. 
Zasada działania. Adblue jest dostarczany do spalin po ich oczyszczeniu w filtrze cząstek stałych. Dysza wtryskuje wymaganą ilość cieczy do spalin, po czym trafiają one do katalizatora, gdzie dzięki odczynnikowi proces czyszczenia jest przyspieszony, a spaliny mają minimalną ilość NOx na wylocie.
Należy pamiętać, że system Adblue nie ma nic wspólnego z czyszczeniem filtra cząstek stałych samochodu, jest oddzielnym elementem układu wydechowego i nie wpływa w żaden sposób na działanie filtra cząstek stałych. Zamieszanie wynika z faktu, że niektóre pojazdy posiadają osobny układ wtrysku specjalnego odczynnika (np. EOLS) obniżającego temperaturę wypalenia filtra cząstek stałych. Ale powtarzamy raz jeszcze – Adblue nie ma z tym nic wspólnego.

NAPRAWA
ADBLUE
SKIERNIEWICE

jak zamówić
usługę
naprawy Adblue
SKIERNIEWICE

Przyjedz do nad albo sprawdz gdzie aktualnie znajdują się nasi technicy na mapce poniżej.

Bemowo, Aleja Obrońców Grodna, Nowe Górce, Górce, Bemowo, Warszawa, województwo mazowieckie, 01-470, Polska

Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia, Odolany, Wola, Warszawa, województwo mazowieckie, 01-233, Polska

Łódź, województwo łódzkie, Polska

Pruszków, powiat pruszkowski, województwo mazowieckie, Polska

Pruszków, powiat pruszkowski, województwo mazowieckie, Polska

Skierniewice, Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Osiedle Widok, Skierniewice, województwo łódzkie, 96-100, Polska

Płońsk, Towarowa, Płońsk, powiat płoński, województwo mazowieckie, 09-100, Polska

Płońsk, Towarowa, Płońsk, powiat płoński, województwo mazowieckie, 09-100, Polska

Płock, Fryderyka Chopina, Osiedle Dworcowa, Płock, województwo mazowieckie, 09-402, Polska

Warszawa, województwo mazowieckie, Polska

Jelenia Góra, województwo dolnośląskie, Polska

Sochaczew, powiat sochaczewski, województwo mazowieckie, Polska

Żyrardów, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie, Polska

od 1 do 2 godzin
wykonamy usługę

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

czy wiedziałeś że

  1. Skierniewice to miasto położone w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, około 50 km na zachód od Warszawy.

  2. W Skierniewicach znajduje się piękny zespół pałacowo-parkowy, składający się z pałacu Branickich, parku zalewowego i kompleksu palmiarni. Pałac jest obecnie siedzibą Muzeum w Skierniewicach.

  3. W Skierniewicach działa jedna z najstarszych w Polsce szkół ogrodniczych – Zespół Szkół Ogrodniczych im. Jana III Sobieskiego, założona w 1863 roku.

  4. Miasto jest również siedzibą Stacji Hodowli Roślin Skierniewice, jednej z najstarszych i największych w Polsce jednostek naukowo-badawczych zajmujących się hodowlą roślin.

  5. W Skierniewicach działa teatr, kino oraz liczne kluby sportowe, w tym klub piłkarski RKS Raków.

  6. W okolicach Skierniewic znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc turystycznych, takich jak zabytkowe pałace i dwory, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich oraz lasy i rezerwaty przyrody.

  7. W Skierniewicach odbywa się coroczny Festiwal Kultury Żydowskiej, który ma na celu przybliżenie kultury i historii Żydów mieszkających niegdyś w Skierniewicach i okolicach.

  8. Czy wiesz że w Skierniewicach możesz naprawić układ adblue w swoim samochodzie w 30 minut ,zapraszamy do kontaktu .
 
 

naprawa Adblue Skierniewice

0

zadowolonych klientów

5/5
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.