...

Naprawa
Adblue
Skierniewice

Jeśli odwiedziliście Państwo naszą stronę oznacza to że macie Państwo problem z systemem Adblue. Ecu Power naprawa Adblue Skierniewice rozwiąże wasze wszystkie problemy z tym systemem w większości przypadków w 30 minut .

System Adblue posiada dodatkowy zbiornik na czynnik, do którego wlewa się specjalny płyn. .Jednym z głównych użytych w nim składników jest roztwór mocznika Adblue. Płyn ten zapewnia neutralizację tlenków azotu. Po kontakcie z roztworem szkodliwa substancja NOX rozkłada się na składniki bezpieczne dla środowiska. Dzięki temu samochód spełnia międzynarodowe normy środowiskowe (takie jak Euro 4 i Euro 5 Euro 6). Jednak pomimo oczywistych korzyści dla środowiska, układ ten sprawia wiele kłopotów generując dużo usterek. Na ten moment efekt ochrony środowiska jest mizerny gdyż w UE samochodów z tym systemem jest około 1,5% .

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych problemów związanych z eksploatacją auta wyposażonego w system Adblue jest temperatura zamarzania tego płynu. Adblue (mocznik) zamarza przy -12 stopniach! Dlatego zainstalowane jest ogrzewanie zbiornika Adblue oraz rurek systemu, jest ich w sumie około 20 i znajdują się wszędzie: w zbiorniku, w dyszy itp. Awaria przynajmniej jednego z nich prowadzi do zablokowania pracy silnika.


Drugim najczęstszym problemem jest niska jakość oleju napędowego oraz inne usterki. Katalizator i filtr cząstek stałych ulegają awarii, a produkty spalania wyłączają czujniki NOx. Awaria każdego z nich prowadzi również do błędu i zablokowania silnika!

Koszty naprawy są bardzo duże , jednak Ecu Power naprawa Adblue Skierniewice poradzi sobie z tym systemem w 30 mim za ułamek ceny dokonując programowej naprawy .

usuwanie adblue Warszawa

to nie problem

dpf

egr

adblue

elektronika

osobowe

dostawcze

Ecu-Power

programoweanie naprawa
zmniejszenie zużycia

rozpoczęło się odliczanie
do unieruchomienia?
dręczy cię nadmierne
zużycie Adblue ?
potrzebujesz sprawdzonego pliku?

Naprawa Adblue Skierniewice

zasada działania
systemu Adblue

Główne przyczyny awarii, awaria systemu Adblue/SCR

– awaria dyszy wtryskowej
– awaria czujników NOx – awaria
systemu ogrzewania  adblue
– niska jakość paliwa
– niskiej jakości odczynnik
adblue – adblue zamarzanie w niskiej temperaturze

Wiele nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla ma zainstalowany system Adblue. Ten system ma różne nazwy, na przykład w Mercedesie nazywa się „BlueTEC”, w samochodach Peugeot „BlueHDI”, w samochodach VW jest zawarty w Bluemotion i tak dalej. Adblue pomaga zmniejszyć ilość NOx (tlenku azotu) w spalinach pojazdu z silnikiem Diesla. System zazwyczaj składa się z następujących elementów – zbiornik Adblue, układ grzewczy, pompa, dysza rozpylająca odczynnik, czujnik NOx, dodatkowy katalizator, jednostka sterująca układu Adblue. 
Zasada działania. Adblue jest dostarczany do spalin po ich oczyszczeniu w filtrze cząstek stałych. Dysza wtryskuje wymaganą ilość cieczy do spalin, po czym trafiają one do katalizatora, gdzie dzięki odczynnikowi proces czyszczenia jest przyspieszony, a spaliny mają minimalną ilość NOx na wylocie.
Należy pamiętać, że system Adblue nie ma nic wspólnego z czyszczeniem filtra cząstek stałych samochodu, jest oddzielnym elementem układu wydechowego i nie wpływa w żaden sposób na działanie filtra cząstek stałych. Zamieszanie wynika z faktu, że niektóre pojazdy posiadają osobny układ wtrysku specjalnego odczynnika (np. EOLS) obniżającego temperaturę wypalenia filtra cząstek stałych. Ale powtarzamy raz jeszcze – Adblue nie ma z tym nic wspólnego.

NAPRAWA
ADBLUE
SKIERNIEWICE

jak zamówić
usługę
naprawy Adblue
SKIERNIEWICE

Przyjedz do nad albo sprawdz gdzie aktualnie znajdują się nasi technicy na mapce poniżej.

od 1 do 2 godzin
wykonamy usługę

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

czy wiedziałeś że

  1. Skierniewice to miasto położone w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, około 50 km na zachód od Warszawy.

  2. W Skierniewicach znajduje się piękny zespół pałacowo-parkowy, składający się z pałacu Branickich, parku zalewowego i kompleksu palmiarni. Pałac jest obecnie siedzibą Muzeum w Skierniewicach.

  3. W Skierniewicach działa jedna z najstarszych w Polsce szkół ogrodniczych – Zespół Szkół Ogrodniczych im. Jana III Sobieskiego, założona w 1863 roku.

  4. Miasto jest również siedzibą Stacji Hodowli Roślin Skierniewice, jednej z najstarszych i największych w Polsce jednostek naukowo-badawczych zajmujących się hodowlą roślin.

  5. W Skierniewicach działa teatr, kino oraz liczne kluby sportowe, w tym klub piłkarski RKS Raków.

  6. W okolicach Skierniewic znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc turystycznych, takich jak zabytkowe pałace i dwory, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich oraz lasy i rezerwaty przyrody.

  7. W Skierniewicach odbywa się coroczny Festiwal Kultury Żydowskiej, który ma na celu przybliżenie kultury i historii Żydów mieszkających niegdyś w Skierniewicach i okolicach.

  8. Czy wiesz że w Skierniewicach możesz naprawić układ adblue w swoim samochodzie w 30 minut ,zapraszamy do kontaktu .
 
 

naprawa Adblue Skierniewice

0

zadowolonych klientów

5/5
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.