...

Naprawa
Adblue
Sochaczew

    Naprawa Adblue Sochaczew 24/h .Zaczęło się odliczanie do unieruchomienia ? Zadzwoń do nas naprawimy to w 1 godzinę .100% zadowolenia . Układ Adblu wraz z katalizatorem SCR to bardzo awaryjne ustrojstwo .Wprowadzony w 2014 roku układ selektywnego dozowania mocznika wprost do katalizatora  SCR ma za zadanie rozkład szkodliwych tlenków azotu NOX na nieszkodliwy tlen i azot .Układ ten jest bardzo uciążliwy i z naszego doświadczenia wynika że jeśli naprawy są przeprowadzane na używanych częściach to układ albo nie zostanie naprawiony albo naprawa ,będzie na chwilę .Nawet wymiana części na nowe nie gwarantuje usunięcia usterki na stałe .Układ Adblue pozostaje sprawny średnio trzy  lata .Jedyną metodą pozbycia się usterki z Adblue jest programowa naprawa Adblue  Ecu Power w Sochaczewie .

Gdy AdBlue jest rozpryskiwany w gorących spalinach, mocznik rozkłada się na amoniak i dwutlenek węgla. Amoniak reaguje z tlenkami azotu w układzie wydechowym i przekształca je w wodę i azot, które są bezpieczne dla środowiska.

Jednakże, wraz z redukcją emisji NOx, w silnikach diesla dochodzi do emisji cząstek stałych, które są przechwytywane przez filtr cząstek stałych (DPF). DPF działa jako pułapka na cząstki stałe, które są usuwane z układu wydechowego.

W międzyczasie, EGR pomaga zmniejszyć emisję tlenków azotu poprzez ponowne wprowadzenie części spalin do komory spalania. W ten sposób, niższe ilości tlenków azotu są emitowane przez samochód.

Tak więc, system AdBlue jest powiązany z DPF i EGR, ponieważ jest częścią systemu kontroli emisji spalin, który pomaga zmniejszyć emisję tlenków azotu i cząstek stałych z układu wydechowego silnika diesla.

 

naprawa Adblue Sochaczew

to nie problem

man

daf

scania

mercdes

osobowe

dostawcze

Ecu-Power

programoweanie naprawa
zmniejszenie zużycia

rozpoczęło się odliczanie
do unieruchomienia?
dręczy cię nadmierne
zużycie Adblue ?
potrzebujesz sprawdzonego pliku?

CO JEST ADBLUE

Adblue to specjalistyczna ciecz stosowana w układzie SCR (selektywna redukcja katalityczna). Jest to wodny roztwór mocznika o stężeniu nominalnym 32,5%. Głównym powodem stosowania Adblue jest ograniczenie emisji tlenków azotu. Niestety ten system generuje bardzo wysokie koszty operacyjne.

Adblue jest przechowywany w osobnym zbiorniku. W różnych modelach wlot zbiornika znajduje się w różnych miejscach, na przykład w bagażniku, pod maską lub w pobliżu szyjki zbiornika oleju napędowego. Ze zbiornika mieszanina dostaje się do katalizatora SCR, gdzie tlenki azotu są redukowane do nieszkodliwej wody i azotu.

Pełny zbiornik Adblue wystarczy przejechać 10 000 km. Straty płynów należy uzupełnić. Jeśli poziom Adblue jest zbyt niski, ECU uniemożliwi uruchomienie silnika. Nowoczesne samochody są wyposażone w lampki kontrolne i sygnał dźwiękowy informujący kierowcę, że należy uzupełnić zbiornik Adblue.

NAPRAWA
ADBLUE
SOCHACZEW

System Adblue i SCR jest złożony i podatny na awarie. Elektroniczne czujniki azotu, moduły, pompy – wszystko to może zawieść, a ich wymiana może być bardzo droga. Oprócz dodatków w pojazdach, które pokonują setki kilometrów, musisz regularnie uzupełniać zbiornik Adblue.

Wszystko to generuje dodatkowe koszty użytkowania samochodu, których kierowcy chcą uniknąć.

Naprawa Adblue Sochaczew to: programowa modyfikacja sterownika wraz z  komunikatami ostrzegawczymi w ECU związanych z systemem.

W większości przypadków wystarczy przeprogramować system zarządzania silnikiem. W przypadku niektórych modeli dodatkowo konieczne jest odłączenie jednostki SCR od pojazdu.

WADY SYSTEMU SCR

System Adblue jest dobry dla środowiska i zdrowia ludzi, ponieważ redukuje tlenki azotu w spalinach. Ale AdBlue ma również wiele wad i wielu kierowców rozważa wyłączenie systemu. złożony system podatny na uszkodzenia - kompleksowa naprawa może pochłonąć kilka tysięcy dolarów, roztwór zestala się w temperaturze - 11 C (12,2 F) - wadliwy podgrzewacz w zbiorniku może powodować tworzenie się kryształów, które mogą zatkać układ wtryskowy i doprowadzić do awarii pompy konieczność częstego uzupełniania płynów, rozwiązanie jest silnie żrące - rozlaną ciecz należy szybko wytrzeć, aby uniknąć uszkodzenia lakieru i powłoki antykorozyjnej.

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

Naprawa systemu adblue w Sochaczewie

  1. aktywacja systemu adblue
  2. dezaktywacja systemu adblue
  3. reset usterek systemu adblue
  4. uśpienie systemu adblue

naprawa Adblue Sochaczew

0

zadowolonych klientów

5/5
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.