...

Naprawa
Adblue
Żyrardów

Czy system abblue w twoim samochodzie uległ uszkodzeniu? Czy rozpoczęło się odliczanie do unieruchomienia? Jeśli tak to dobrze trafiłeś Ecu Power naprawa adblue Żyrardów rozwiąże każdy problem z tym systemem.

System Adblue to rewolucyjna koncepcja oczyszczania spalin SCR za pomocą katalizatora SCR i mocznika w nowoczesnych samochodach osobowych , ciężarowych maszynach rolniczych i budowlanych . Wyjątkowość SCR polega na tym, że wewnątrz katalizatora zachodzi reakcja katalityczna. Dostając się do spalin, rozkłada szkodliwe tlenki azotu na przyjazny dla środowiska azot i wodę.

Jednak dla większości właścicieli aut z tym systemem oraz przewoźników ta innowacja stała się prawdziwym problemem, zwłaszcza jeśli chodzi o przywrócenie Adblue do ponownej sprawności .Naprawa Adblue Żyrardów w 30 min. 24/h .Twoje auto jest w trybie odliczania do unieruchomienia .Rozwiążemy twój problem szybko i profesjonalnie .

 1. Adblue to  nazwa roztworu mocznika wodnego, który jest stosowany w silnikach diesla z systemem oczyszczania spalin SCR (Selective Catalytic Reduction).

 2. Adblue jest bezbarwny, bezwonny i nietoksyczny, a jego skład chemiczny to 32,5% mocznika i 67,5% wody demineralizowanej.

 3. System Adblue działa poprzez dodanie Adblue do układu SCR w celu zmniejszenia emisji tlenków azotu (NOx) z wydechu silnika.

 4. Adblue jest wtryskiwany do układu spalin przed katalizatorem SCR, gdzie w kontakcie z gorącymi gazami spalinowymi, rozkłada się na amoniak (NH3) i dwutlenek węgla (CO2).

 5. W układzie SCR amoniak łączy się z tlenkami azotu (NOx), tworząc nieszkodliwy azot (N2) oraz wodę (H2O).

 6. Adblue jest dostępne w specjalnych zbiornikach na stacjach paliw oraz w samochodowych serwisach i warsztatach.

 7. System Adblue jest obecnie wymagany przez normy emisji spalin Euro 6 dla pojazdów ciężarowych oraz Euro 5 i 6 dla samochodów osobowych, co przyczyniło się do znacznego zmniejszenia emisji zanieczyszczeń z silników diesla.

naprawa Adblue Żyrardów

to nie problem

dpf

egr

adblue

elektronika

osobowe

dostawcze

Ecu-Power

programoweanie naprawa
zmniejszenie zużycia

rozpoczęło się odliczanie
do unieruchomienia?
dręczy cię nadmierne
zużycie Adblue ?
potrzebujesz sprawdzonego pliku?

Naprawa Adblue Żyrardów

zasada działania
systemu Adblue

Składowe elementy systemu Adblue:

 • zbiornik mocznika
 • system podgrzewania mocznika
 • wtryskiwacz
 • mieszalnik mocznika w strumieniu spalin
 • katalizatory redukujące
 • miernik tlenku azotu w spalinach
 • czujniki temperatury
 • pompa dozująca

Wtryskiwacz Adblue jest sterowany przez elektroniczną jednostkę sterującą silnika i dostarcza odpowiednią ilość mocznika do katalizatora SCR. Mocznik wraz ze strumieniem spalin trafia do mieszalnika, gdzie jest równomiernie mieszana.

W katalizatorach pomocniczych jest  przeprowadzana  hydroliza (czynnik rozkłada się na amoniak i dwutlenek węgla). Następnie amoniak reaguje z tlenkami azotu (NOx), przekształcając je w azot i wodę. Wydajność tych procesów jest monitorowana przez miernik NOx.

W sytuacji, gdy urządzenie zarejestruje przekroczenie dopuszczalnego poziomu tlenków azotu w spalinach, wyzwalana jest elektronika, która wykonuje następujące czynności:

 • włącza sygnał awarii silnika na tablicy rozdzielczej
 • rejestruje i zapisuje kod błędu
 • ogranicza moc silnika.

W przypadku problemów warto skontaktować się z Ecu Power ,naprawa Adblue Żyrardów .

NAPRAWA
ADBLUE
Żyrardów

System Adblue i SCR jest złożony i podatny na awarie. Elektroniczne czujniki azotu, moduły, pompy – wszystko to może zawieść, a ich wymiana może być bardzo droga. Oprócz dodatków w pojazdach, które pokonują setki kilometrów, musisz regularnie uzupełniać zbiornik Adblue.

Wszystko to generuje dodatkowe koszty użytkowania samochodu, których kierowcy chcą uniknąć.

Naprawa Adblue Żyrardów to: programowa modyfikacja sterownika wraz z  komunikatami ostrzegawczymi w ECU związanych z systemem.

W większości przypadków wystarczy przeprogramować system zarządzania silnikiem. W przypadku niektórych modeli dodatkowo konieczne jest odłączenie jednostki SCR od pojazdu.

WADY SYSTEMU SCR

Choć system SCR ma ogromną zaletę w postaci ratowania środowiska, ma znacznie więcej wad. Pomiędzy nimi:

 • drogie części zamienne
 • tankowanie odczynnika, którego zużycie wynosi do 5% zużycia paliwa
 • wzrost kosztów pojazdów dzięki innowacjom
 • znaczne koszty utrzymania.

Ponadto, gdy wystąpi awaria, moc jest ograniczona, następuje wzrost zużycia paliwa. W ciężarówkach Euro 6 maksymalna prędkość jest ograniczona do 20 km/h. Oczywiście możesz jeździć w takich warunkach, ale najlepiej udać się do Ecu Power naprawa adblue Żyrardów za nim koszt naprawy wzrośnie do niebotycznej kwoty.

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

naprawa Adblue Sochaczew

0

zadowolonych klientów

5/5
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.