...

Regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice

Ważnym elementem silnika jest wtryskiwacz odpowiedzialny za dostarczenie odpowiedniej ilości paliwa. Niewłaściwa obsługa lub uszkodzenie spowoduje zniszczenie silnika. Dlatego Ecu Power regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice naprawi dla Państwa usterki układu wtryskowego .

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice w Ecu Power? Jeżeli  zauważyłeś pierwsze objawy zużycia wtryskiwaczy, nie należy ich lekceważyć, gdyż takie podejście może pogorszyć sytuację, co z kolei wiąże się z wyższymi kosztami kolejnych napraw. W niektórych przypadkach, zwłaszcza jeśli końcówka wtryskiwacza jest w bardzo złym stanie, konieczna może być jej wymiana na nową gdy tego nie zrobimy to przy niektórych usterkach np: kropelkowaniu wtryskiwacza uszkodzeniu może ulec silnik .

To jednak nie wszystkie problemy, jakie może spowodować zepsuty wtryskiwacz. Zignorowanie tego może skutkować koniecznością wymiany filtra paliwa, pompy wtryskowej oraz naprawy silnika lub uszkodzonej turbosprężarki. Ponadto końcówki mogą uszkodzić tłok jednostki napędowej. Dlatego lepiej jest zdiagnozować awarię silnika, jeśli daje pierwsze oznaki awarii.

Jeśli twoje auto ma awarię Adblue , EGR  a może ma za mało mocy potrzebujesz profesjonalnego chip tuningu . Jest mało elastyczne za dużo pali zapraszamy do kontaktu a rozwiążemy twój problem. 

regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice

Regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice common rail

oznaki pracy wadliwych wtryskiwaczy

Gdy zdecyduje się na regenerację wtryskiwaczy , warto znaleźć warsztat z całym niezbędnym sprzętem i narzędziami do wykonania tego zadania – są to specjalistyczne mikroskopy i urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego. Zastosowanie takich urządzeń sprawdza się lepiej niż tradycyjne metody, ponieważ pozwalają na ustawienie wtryskiwacza z dokładnością do tysięcznej milimetra. Procedura regeneracji wymaga również sterylnej czystości . Podstawowe  oznaki zużytych wtryskiwaczy to:

  • trudności z uruchomieniem silnika
  • niestabilna prędkość biegu jałowego
  • regularne przerwy w zasilaniu i szarpnięcia podczas przyspieszania
  • zwiększone zużycie paliwa
  • zmniejszenie mocy silnika

Przyczyną problemów jest powstawanie słabej jakości rozpylenia paliwa bezpośrednio w komorze spalania, co prowadzi do spadku wydajności, niepełnego zużycia. W niektórych przypadkach korozja i stopniowe niszczenie rozpylacza prowadzą do wycieku.

Drugim słabym punktem wtryskiwaczy jest iglica która ma tendencję do zacinania się bądz kropelkowania . Prowadzi to również do niewłaściwej atomizacji paliwa w silniku, co wpływa na złą pracę tego ostatniego.

Jeśli masz któryś z tych objawów to:

Jaka jest procedura regeneracji
wtryskiwaczy
w
skierniewicach

Regeneracja wtryskiwacza w Skierniewicach odbywa się etapami. Najpierw element jest demontowany na osobne części. Mechanik następnie czyści każdą część myjką ultradźwiękową. Podczas czyszczenia części wtryskiwacza metodą wysokociśnieniową gorącym detergentem temperatura powinna wynosić 80 stopni . Następnym krokiem jest wymiana wewnętrznych zużytych części :uszczelnień ,podkładek ,zaworków i innych. Po czym wtryskiwacz jest ustawiany na specjalistycznych przyrządach z dokładnością do tysięcznych części milimetra ,testowany na stole probierczym i ponownie umieszczany w aucie .

Jeśli nie jesteś ze Skierniewic a z okolic
skożystaj z jednego z
paczkomatów Inpost

na nasz koszt

Polecamy paczkomat:

Wyszyńskiego 4, Skierniewice 96-100
przy stacji Shell.

Bądz z dowolnego w mieście Skierniewice

https://inpost.pl/paczkomaty-skierniewice

Regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice

Lub napisz

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.