...

CHIP TUNING
Żyrardów

 1. Chip tuning Żyrardów w Ecu-Power zaczynamy od niezbędnej i dokładnej diagnozy auta na hamowni podwoziowej. Wyniki pozwalają nam określić stan techniczny pojazdu oraz jego układ napędowy. Zebrane dane umożliwiają nam optymalną zmianę parametrów silnika zwiększając jego efektywność przy jednoczesnym uwzględnieniu oczekiwań klienta. Przeprowadzoną modyfikację weryfikujemy na hamowni aby sprawdzić nowe osiągi auta.  
 2. Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie. Pracujemy na sprzęcie Magicmotorsport oraz oryginalnym oprogramowani WinOls i Ecm Titanium. Cała operacja chiptuningu przebiega bezpiecznie z zachowaniem wszystkich standardów przestrzeganych przez profesjonalistów.
 3. Chip tuning Żyrardów w Ecu-Power to przede wszystkim zwiększenie mocy oraz momentu obrotowego. Auto po tym zabiegu zyskuje na dynamice i wykazuje mniejsze spalanie.
 4. Wyposażenie naszego warsztatu oraz wieloletnie doświadczenie w chipowaniu umożliwia nam profesjonalne wykonywanie chip tuningu w autach z silnikiem turbinowym oraz w autach z silnikiem wolnossącym. Po zakończonej modyfikacji wystawiamy certyfikat potwierdzający  autentyczność programu, który został zainstalowany w sterowniku silnika. 
 5. Pamiętaj:

  Chip tuning, czyli modyfikacja oprogramowania sterującego silnikiem samochodu, może mieć wpływ na działanie systemu DPF (Diesel Particulate Filter) oraz EGR (Exhaust Gas Recirculation), jednakże wpływ ten może być zarówno pozytywny, jak i negatywny.

  W przypadku DPF, dobrze wykonany chip tuning może pomóc w poprawie wydajności silnika, co może skutkować mniejszą ilością sadzy i innych zanieczyszczeń w układzie wydechowym, co pozytywnie wpłynie na działanie DPF. Z drugiej strony, zły chip tuning może prowadzić do nadmiernego spalania paliwa, co zwiększy emisję zanieczyszczeń i zwiększy ryzyko zapchania się filtra cząstek stałych.

  W przypadku EGR, dobry chip tuning może skutkować zmniejszeniem ilości spalin wylotowych, co z kolei zmniejszy ilość wstecznego przepływu spalin i ograniczy zużycie zaworu EGR. Z drugiej strony, jeśli chip tuning spowoduje zwiększenie mocy silnika, to zwiększone spalanie paliwa może prowadzić do nadmiernego nagrzewania się zaworu EGR, co z kolei może skutkować jego szybszym zużyciem.

  Wszystko zależy od jakości wykonania chip tuningu oraz od tego, jakie zmiany zostaną wprowadzone w programie sterującym silnikiem. Dlatego też przed zdecydowaniem się na chip tuning warto skonsultować się z fachowcem, który oceni, czy zmiany te nie wpłyną negatywnie na działanie systemów DPF i EGR.Ecu Power r\profesjonalny chip tuning .

chip tuning Żyrardów

NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ

dpf

egr

adblue

elektronika

osobowe

dostawcze

Ecu-Power

INDYWIDUALNE STROJENIE MAP

TWOJE AUTO POTRZEBUJE KOPA
dręczy cię nadmierne
zużycie PALIWA?
potrzebujesz sprawdzonego pliku?

ZMNIEJSZ ZUŻYCIE PALIWA SWOJEGO AUTA

eCO CHIP TUNING

Chip Tuning Żyrardów

Chip i Eco Tuning Żyrardów to modyfikacja oprogramowania silnika polegająca na zwiększeniu jego mocy oraz momentu obrotowego w niektórych zakresach przez co pozwala nam to poprawić osiągi silnika oraz zwiększyć komfort i dynamikę jazdy .Poprawiając stosunek mocy do masy samochodu jego spalanie spada średnio o około 25%.

jak dokonać chip tuningu
u nas

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Wspólnie zestroimy auto pod twoje potrzeby .Sprawdz poniżej na mapce gdzie obecnie znajdują się nasi technicy zadzwoń a przyjedziemy w umówione miejsce .Posiadamy do dyspozycji również hamownię drogową na której możemy sprawdzić efekt naszej pracy .

POPRAWA EFEKTYWNOŚCI PRACY SILNIKA UZALEŻNIONA JEST OD JEGO RODZAJU, MARKI I MODELU AUTA ORAZ PREFERENCJI ZLECENIODAWCY

Producenci aut wprowadzają na rynek samochody, w których pozostawiają pewny zapas mocy silnika. Zabezpieczają się w ten sposób przed niewłaściwą eksploatacją auta. Ponadto producenci zmniejszając moc silnika obniżają ceny pojazdów aby były one bardziej dostępne dla szerszego grona odbiorców. 

Tuning to

– Poprawa sprawności silnika
– Zwiększenie mocy silnika
– Zwiększenie momentu obrotowego silnika
– Zwiększenie elastyczności pojazdu
– Zwiększenie prędkości maksymalnej auta
– Zwiększenie płynności przyśpieszenia
– Poprawa bezpieczeństwa jazdy
– Obniżenie zużycia paliwa
– Zwiększenie komfortu jazdy 

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

może interesują cię
inne nasze usługi

kalkulator mocy

chip tuning Żyrardów

CO POTRZEBUJESZ ?

 1. naprawa systemu adblue
 2. programowanie adblue
 3. aktywowanie systemu adblue
 4. dezaktywowanie adblue
 5. uśpienie adblue
 6. naprawy elektroniczne
 7. naprawy elektryczne
 8. programowanie sond NOx(aktywacja,dezaktywacja)
 9. programowanie klap wirowych(aktywacja,dezaktywacja)
 10. Start/stop (aktywacja,dezaktywacja)
 11. EGR (aktywacja,dezaktywacja)
 12. DPF (aktywacja,dezaktywacja)
 13. dawki startowe
 14. i wiele wiele innych rzeczy !!!
 15. chip tunning stage1,stage2,stage3

Ecu power

OSTATNIE REALIZACJE

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.