...

Naprawa
Adblue
Pruszków

Jeśli jesteś z Pruszkowa i twój samochód rozpoczął odliczanie do unieruchomienia bądz już nie odpala z powodu usterki Adblue serwis Ecu Power naprawa adblue Pruszków rozwiąże twój problem w 90% przypadków w 30 minut .

System Adblue w który jest wyposażonych zaledwie 1,5 procenta ogólnie jeżdzących samochodów ma za zadanie rozkładać cząstki NOx na tlen i azot .Został on wymyślona na potrzebę wyśrubowanych norm emisji spalin .

Wszystko było by w porządku gdyby system ten nie był bardzo awaryjny i kosztowny w naprawie a do tego znikomo oddziaływujący na środowisko ze względu na ilość jednostek wyposażonych w ten system .

Może zadajesz sobie pytanie ,czy system adblue w jaki kolwiek sposób oddziaływuje na DPF , EGR czy inne systemy ? Nie system adblue w żaden ale to żaden sposób nie oddziaływuje na  wyżej wymienione systemy ani na jednostkę napędową .Dodatkowo usługa programowej naprawy jest w 100 % odwracalna .

Ecu Power naprawa Adblue Pruszków przedstawia Państwu szereg rozwiązań naprawy tego systemy. Koszt naprawy systemu jest przeważnie bardzo drogi nie rzadko przekroczy kwotę 5000 zł .Tak naprawdę mamy kilka rozwiązań ,Diagnozujemy i wymieniamy części tylko na nowe i oryginalne bo w innym wypadku naprawa będzie nie skuteczna , bądz dezaktywujemy system co jest procesem w 100 % odwracalnym  i jedynym na ten moment w 100% skutecznym , decyzja należy do Państwa .

Osobiście uważam że wszystkie systemy zamontowane w samochodach które ratują naszą planetę są ważne tylko aby ją uratować to musi zaistnieć skala działań a tej skali nie ma i nie będzie ,palimy węglem zamiast postawić na odnawialne zródła energii ,zamykamy elektrownie atomowe które na obecną chwilę są najczystszym zródłem energii .A samochodów z Adblue mamy 1,5%.Tak planety nie uratujemy niestety !!!

Zadzwoń do nas jeśli nie możesz przyjechać a naprawimy twoje Adblue w 30 minut !!!

Naprawa Adblue Pruszków

to nie problem

dpf

egr

adblue

elektronika

osobowe

dostawcze

Ecu-Power

programoweanie naprawa
zmniejszenie zużycia

rozpoczęło się odliczanie
do unieruchomienia?
dręczy cię nadmierne
zużycie Adblue ?
potrzebujesz pomocy
tu obecnie znajdują się
nasi technicy
przyjedz bądz
zamów
technika
który przyjedzie do ciebie
w 2 godziny

Naprawa Adblue Pruszków

wady
systemu Adblue

 • Spaliny nabierają bardzo nieprzyjemnego zapachu
 • Silnik traci trochę mocy
 • W temperaturach poniżej -11 roztwór staje się bezużyteczny
 • Adblue jest niezwykle toksyczny, niewielka kropla substancji powoduje poważne chemiczne oparzenia skóry
 • Przy temperaturze zbiornika powyżej +50 uwalniane są opary amoniaku, których wdychanie niekorzystnie wpływa na zdrowie
 • Układ bardzo kosztowny w naprawie przy awarii 

KORZYŚCI Z PROGRAMOWEJ
NAPRAWY ADBLUE
PRUSZKÓW

 • Procedura nie szkodzi samochodowi, ponieważ nie ma ingerencji w działanie jednostek sterujących i proces jest w 100% odwracalny
 • Naprawiony system nie wymaga tankowania
 • Nie ma kosztów utrzymania
 • Programowa naprawa Adblue pozostanie niezauważone przez narzędzia diagnostyczne.
 • Znaczne oszczędności finansowe wynikające z braku kosztów uzupełniania płynu Adblue i kosztownych napraw układu SCR
 • Oszczędność Twojego czasu i nerwów z powodu transportu i przestoju auta w warsztacie
 • pozbycie się problemu, gdy załadowany samochód nie może jechać pod górę, bo moc silnika zostaje nagle ograniczona do 60%, prędkość nie wzrasta powyżej 1600 obr/min, a zużycie paliwa wzrasta 1,5-2 razy. I prędzej czy później 100% posiadaczy samochodów z tym systemem  zmierzy się z  problemem Adblue to kwestia czasu
 • dość ostry nieprzyjemny zapach spalin samochodowych
 • zgodnie z technologią producenta, jeśli ten płyn dostanie się na instalację elektryczną podczas tankowania , niezależnie od tego jaki to przewód, należy go natychmiast wymienić, bo  mocznik zawarty w płynie rozprowadza się z prędkością 40 cm na godzinę w przewodzie miedzianym.

+GRATIS

Kompletna diagnostyka wszystkich systemów !!!

Jeśli twój samochód uległ awarii w okolicach Jeleniej Góry polecamy serwis www.szopkar.pl

0

zadowolonych klientów

5/5
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.