...
chip tuning

Elektryk samochodowy I elektronik

Kim jest elektryk samochodowy ?

Na czym polega Auto Elektronika?

Czym zajmuje się elektromechanik?

Jak dokonuje się chip tuningu?

Na czym polega naprawa , programowanie
Adblue I DPF I EGR ?

   Na te inne pytania postaram się Państwu odpowiadać na tym blogu. Będę tu opisywał wiele problemów i rozwiązań jakie można podjąć aby naprawić bądz usprawnić swoje auto .Zapraszam do lektury i komentowania .

  Kiedyś elektryk samochodowy kojarzył nam się z panem z walizką w której był miernik ,kombinerki , kabelki jakieś łączki żaróweczka i w zasadzie to tyle .

  Dzisiaj dobry elektryk samochodowy oraz elektromechanik to pasjonat elektroniki z wieloletnim doświadczeniem z odpowiednim wykształceniem .To człowiek który posiada ogromną wiedzę oraz profesjonalny sprzęt oraz oprogramowaniem .W zasadzie bez tego nie powinien podchodzić do waszego auta .

  Myślicie sobie….pojadę na diagnostykę komputerową i Pan mi powie co boli moje auto . Nic bardziej mylnego .Z mojego doświadczenia wynika że tylko kilka procent mechaników potrafi zinterpretować dobrze błędy znajdujące się w pamięci komputera .  

  Powiem Wam więcej ….. jeśli kiedykolwiek ktoś dokonał jakiejś modyfikacji oprogramowania i pojawią się problemy z autem u was czy u kolejnego właściciela to prawie żaden mechanik już tego samochodu nigdy nie naprawi !!!!

  Teraz będziecie potrzebowali dobrego elektronika tudzież elektromechanika z odpowiednim programatorem który będzie w stanie wczytać wam z powrotem oryginalny program ocenić sytuację i naprawić usterki  .

  W związku z ciągłą zmianą norm emisji spalin najczęściej pojawiającymi się usterkami w naszych autach są usterki całego układu wydechowego .Katalizatora , DPF , Adblue , Sond NOX , czujników temperatury , klap wirowych ,EGR , i wiele innych .

    Większość usterek elektronicznych naprawimy Państwu w jedną godzinę !!!

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.